Gazeta tirana observer shendetesi

Gazeta tirana observer shendetesi

Ditari q m largoi nga skena Alida Hisku sht n qiellin e shtatPas 25 vjetsh sht ringjitur n sken duke prcjell gati me t njjtin emocion kngn si n Festivalin e 13t kur kndonte Ans e pas ans oN nj intervist ekskluzive pr Tirana Observer kngtarja e shquar e viteve 70t tregon pr her t par prse e dnuan t mos kndonteDitari mbi t cilin u ngrit akuza e agjitacionit dhe propagands dhe jeta e vshtir n shtypshkronj largimi pr n Gjermani dhe jeta e re pas martess me nj mjek gjermanZo Source: Gazeta tirana observer shendetesi
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s